Drozd napisał(a):

|
Jaki balon? Wisła to zespół piłki nożnej, dyscypliny najbardziej nieprzewidywalnej, dlaczego więc 3:0 to miałby być balon?
|
Zgadzam się. W skali pojedyńczego meczu jak najbardziej. Lecz w skali 10 spotkań, połowy rundy czy całego sezonu to piłka nożna nie jest tu wcale taka nieprzewidywalna.
Pojedyncze niespodzianki zdarzają się. Miło byłoby dziś taką zobaczyć

Ale faworytem jak dla mnie jest Lech.