Witam, nie wiedzialem gdzie napisac, a tematu nowego nie za bardzo chce napisac.
Zapewne słyszeliscie o akcji "kolorujeMY" ktora zbiera pieniądze na remontowanie domow dziecka w Polsce.
Może by zorganizowac jakas akcje dla dzieciakow najmlodszych, aby namalowali jakis transparent i wywiesili go na meczu Wisły

można o tym poczytac i poogladac filmiki na kanale kolorujeMY na fb
Jak cos to prosze przeniesc moj temat gdziekolwiek... zeby ktos kto podejmuje decyzje w sprawie takich akcji mógł to zobaczyć i przemysleć, bo na prawdę fajnie byłoby coś takiego zorganizować
Sam juz zakupilem koszulki i wspomagam tą akcje, dlatego inicjatywa z mojej strony
pozdrawiam.