Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7255
Stary 24.08.2013, 18:50
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
? Dziwne karanie za domniemane intencje. Czcionka nie jest zabroniona w żadnym kraju i organizacji (chyba nawet UEFA nie jest tak głupia) i dosyć popularna. Wystarczy teraz pójść na mecz w koszulce Kiss i stadion zamknięty?
Spokojnie sprawa do wygrania w sądzie z UEFA, ale nikt nie zaryzykuje. Za dużo do stracenia na wojnie o flagę.
Legia powinna też zostać ukarana przez UEFA za bezprawne używanie międzynarodowego znaku (L) czyli Nauka Jazdy
Odpowiedz cytując