-ja123- napisał(a):

? Dziwne karanie za domniemane intencje. Czcionka nie jest zabroniona w żadnym kraju i organizacji (chyba nawet UEFA nie jest tak głupia) i dosyć popularna. Wystarczy teraz pójść na mecz w koszulce Kiss i stadion zamknięty?
Spokojnie sprawa do wygrania w sądzie z UEFA, ale nikt nie zaryzykuje. Za dużo do stracenia na wojnie o flagę.
|
Legia powinna też zostać ukarana przez UEFA za bezprawne używanie międzynarodowego znaku (L) czyli Nauka Jazdy
