Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
Od: 04.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
9246
24.08.2013, 18:46
Zostało jeszcze 90 biletów na C4 o C1 czy C5 nie wspominając, więc nie ma szans żebyśmy zapełnili całe C.
grzesiek_gt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek_gt
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek_gt