|
Spodziewał sie ktoś takiego wyniku? Nikt. Wierzył ktoś że stać nas na taki? Niewielu. A jednak ci od których wynik zależy musieli wierzyć, bo po pierwszej bramce nie zaczęli murować tylko walnęli drugą i trzecią. Takie samo nastawienie muszą mieć dzisiaj, bo stać ich żeby walnąć każdego w tej lidze i zdobyć mistrzostwo. A kibice, nie jakieś kunktatorskie założenia wejścia do ósemki. Tylko co 5 minut przypominająca o celu przyśpiewka...
Do boju Wisełka !!!..............zwycięstwo czeka nas!!!
|