|
Cypr Północny ( turecki ) - ktoś był , ktoś może coś powiedzieć pożytecznego.
Lecę 27.08 i naprawdę póki co mało wiem a to nie jest dobre.
Niby mam all inc. ale co po za tym . Co zwiedzić , w jaki sposób itd itp.
Nie piszcie po terminie który podałem bo będzie to musztarda po obiedzie.
|