Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23823
Stary 24.08.2013, 14:45
hunter napisał(a):Wyświetl post
Polać mu wódki! Zaraz postępowa lewica na tym forum Cię zje [...]

Pijmy więc!


Cytat:
[...] w Polsce broń mają trzy grupy - policja, wojsko i bandyci. [...]
Dokładnie tak jak napisałeś. (Oczywiście, mówimy o powszechnym, pełnym do niej dostępie).

... I pewnie jeszcze leśnicy/myśliwi .

Najgorsze jest to, że społeczeństwo (zapewne nie w swojej całości) uważa taką sytuację za normalną. Taki stan rzeczy został już skutecznie przyswojony.
Jeśli zobaczymy na ulicy kogoś z bronią palną, kto nie wygląda jak wojskowy, policjant czy leśnik to musi być to bandyta. Nie inaczej.

Świetnie, że podczas wskazanego zdarzenia (człowiek z bronią palną na ulicy) potrafimy zdefiniować kim on jest. Jest bandytą bo nie wygląda na żołnierza, policjanta, leśnika.
Tylko co dalej? Jak go zatrzymać? Przecież ma broń palną. Ano .., można zadzwonić na Policję . Policja oczywiście przyjedzie i zaraz bandytę złapie. Wszak "państwo" nad nami czuwa.
Ostatnio edytowane przez yarow : 24.08.2013 o godz. 15:46.