Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 24.08.2013, 14:23
Będę bardzo zadowolona jak wygramy z Lechem. Co tu dużo ukrywać, kadrowo są od nas silniejsi. Śmieszą mnie takie gadki, że skoro Żalgiris zmażdżył kuchenki, to my też możemy. Na szczęście jestem niemalże pewna, że nasi piłkarze nie zlekceważą najbliższego rywala, który jakby nie było jest wicemistrzem Polski. Ja mam nadzieję, że Wisła udowodni, iż jest na fali wznoszącej i pokaże fajne akcje na tle w miarę silnego rywala. No i co najważniejsze, liczę, że trzy punkty pozostaną w Krakowie. Nie zdziwi mnie jednak każdy inny rezultat. Już się nie mogę doczekać, a jeszcze ponad doba
Odpowiedz cytując