markowywislak napisał(a):

Coś sie ruszyło na C4, masakrycznie wygląda sytuacja na C1 oraz C5. Miejmy nadzieje że do 21 na C4 zejdzie wszystko a jutro przynajmniej połowa C1 i C5 sie wypełni.
Jakie to czasy nastały że na hitowy mecz C nie jest pełne dzień przed meczem :(
|
Niektórzy jeszcze 4 lata wstecz mówili że wolą 2 tyś niż cały stadion...
A z drugiej strony potem są płacze że transfery są bezgotówkowe, że w klubie bida... a jak przyjdzie przytargać dupsko i zostawić śmieszne kilka zł na koncie klubu to się nie chce...