Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20595
Stary 24.08.2013, 12:14
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Jego kariera jego wybor.Zgoda.Tylko po co te ckliwe deklaracje o przwiazaniu do barw,"nigdzie sie nie wybieram " etc.
Buksa tez dokonal podobnego wyboru ale nie opowiadal kocopolow o tym ,ze jest Wislakiem na smierc i zycie.Nikt teraz o nim zlego slowa nie powie a jak mu nie wyjdzie we wloszech to moze do nas wroci.
Do stycznia daleko ale wyglada na to ,ze nie sa to juz spekulacje.
Może jest przywiązany, jeszcze nigdzie nie odszedł. A może wtedy się nie wybierał, a teraz już tak. Ma zaledwie 17 lat, a Wy śmiertelnie poważnie podchodzicie do tego typu deklaracji.
Zostanie to zostanie, odejdzie to będzie grał kto inny.
Kto nigdy w życiu (zwłaszcza mając jeszcze pstro w głowie) nie mówił jednego, a potem nie zrobił czego innego niech podniesie rękę
Odpowiedz cytując