Yossarian napisał(a):

Jego kariera jego wybor.Zgoda.Tylko po co te ckliwe deklaracje o przwiazaniu do barw,"nigdzie sie nie wybieram " etc.
Buksa tez dokonal podobnego wyboru ale nie opowiadal kocopolow o tym ,ze jest Wislakiem na smierc i zycie.Nikt teraz o nim zlego slowa nie powie a jak mu nie wyjdzie we wloszech to moze do nas wroci.
Do stycznia daleko ale wyglada na to ,ze nie sa to juz spekulacje.
|
Może jest przywiązany, jeszcze nigdzie nie odszedł. A może wtedy się nie wybierał, a teraz już tak. Ma zaledwie 17 lat, a Wy śmiertelnie poważnie podchodzicie do tego typu deklaracji.
Zostanie to zostanie, odejdzie to będzie grał kto inny.
Kto nigdy w życiu (zwłaszcza mając jeszcze pstro w głowie) nie mówił jednego, a potem nie zrobił czego innego niech podniesie rękę
