TOMEK 11 napisał(a):

|
w każdym sezonie jakieś brameczki, strzał z dystansu, dawno kogoś takiego nie mieliśmy; Stjepana wywalić.
|
Skoro dawno kogoś takiego nie mieliśmy to po co był ten płacz za Sobolewskim? Widać niepotrzebnie część się rzucała. Stjepanović to nawet pół rundy nie rozegrał, a ty chcesz go wywalać? Kaźmierczaka też chciałbyś wywalać po 5 meczach gdyby jednak nie wypalił ?