Dariook napisał(a):

Jeśli to co mówił on i jego tata-Wiślak okaże się gadką pod publuczkę,...to nie ma o kim rozmawiać. Jeszcze mu kopa w dupe na szczęście i arivederci.
Mnie taka postawa zdziwi. . Taka np. Modena nawet by mu się nie śniła gdyby nie Wisła.. A to co on chce, tak naprawdę kibiców i Klub gówno obchodzi. Chce się rozawijać , super proszę bardzo...niech zacznie od naszej 1-szej jedenastki bo jak narazie to gówno pokazał.
Gdy ambicja i niski poziom juz mu za rok nie pozwolą u nas kopać,klub nie bedzie mu robil przeszkód i chętnie go sprzeda tam gdzie mu sie bedzie podobac..
Jesli jest dobry to wilka kasa przyjdzie szybciej niz by sie spodziewał. Jednak w wieku 17 lat to niech on lepiej mysli o ukonczeniu szkoły i zdobyciu jakiegos wykształcenia.
|
Nic dodac nic ujac.Widze to w ten sam sposob.Problem w tym ,ze nasz punkt widzenia to punkt widzenia kibicow traktujacych temat emocjonalnie ,aczkolwiek w tym przypadku takze ze sporo doza rozsadku i logiki (vide temat rozwoju w Wisle,edukacji etc.) Niestety wyglada na to ,ze punkt widzenia zawodnika okazuje sie pozbawiony tej dlugofalowej logiki tym bardziej ,ze warunki rozwoju ktore mu moze zaoferowac w tym momencie Wisla nie sa w stanie konkurowac nawet z maluczkimi z lig nieco powazniejszych niz nasza.
Rozumiem jego decyzje chociaz wcale jej nie usprawiedliwiam.
Z drugiej strony jest tak jak mowisz -jezeli pucowal sie do nas kibicow gadkami o przywiazaniu,wislackosci etc. a w styczniu podpisze kontrakt z np. wyzej wspomniana Modena to niech idzie w ....u.Mala strata