Yossarian napisał(a):

Jak juz to "do rozpuku".Widze ,ze forumowy satyryk nam sie objawil 
Sek w tym ,ze istota sprawy nie jest to co nam sie wydaje.Chlopaczyna chce sie rozwijac i zarabiac konkretna kase.
Wcale mnie to nie dziwi.Taka np.Modena jest w stanie zaoferowac mu warunki ,o ktorych sie Bednarzowi nie snilo i nie potrzeba tu konkurencji Juventusu czy innych wielkich ktorzy sie Pawlowi przypatruja.
Problem w tym ,ze to co dobre dla niego (rozwoj i kasa)niekoniecznie jest O.K. dla klubu i dla nas kiibicow.
Szkoda tylko tej calej gadki o przywiazaniu do barw,nigdzie sie nie wybieram etc.Buksa przynajmniej nie owijal w bawelne.
|
Czyli jest zdrowy na umyśle, nie tylko na ciele. Jego życie, Jego tzw. kariera - jego wybór.
A to że ew. strata młodego, rozwojowego gracza za czapkę gruszek będzie bolesna dla klubu i kibiców to druga sprawa.
Do stycznia daleko - niepotrzebne są te spekulacje teraz.