http://www.weszlo.com/news/16122-Pol...ra_Gardze_wami
Niby oczywista oczywistość, ale i tak dobrze przeczytać. Artykuł z Wesz(L)o także hejterzy Stanowskiego nie czytajcie i nie nabijajcie zakolastemu wejść bo dołożycie mu kasy i będzie miał za co siać ferment w Wiśle.