Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9235
Stary 23.08.2013, 17:01
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie wiecie dalej sa bilety za 5zł dla tych co jeszcze nie byli na nowym stadionie? bo ostatnia informacja to o rundzie wiosennej poprzedniego sezonu a czy promocja jest dalej to nic nie ma na oficjalnej. Musze wiedziec ile dodatkowo kasy wybrac
Są, przecież jest informacja na oficjalnej: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._poznan_14524/

Specjalnie pogrubili nawet ten tekst
Odpowiedz cytując