mitmichael napisał(a):

Nie wiecie dalej sa bilety za 5zł dla tych co jeszcze nie byli na nowym stadionie? bo ostatnia informacja to o rundzie wiosennej poprzedniego sezonu a czy promocja jest dalej to nic nie ma na oficjalnej. Musze wiedziec ile dodatkowo kasy wybrac
|
Są, przecież jest informacja na oficjalnej:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._poznan_14524/
Specjalnie pogrubili nawet ten tekst
