Ogryzek napisał(a):

|
.......ący kocoboły kolego - za kontrakt 200 tysięcy euro rocznie możemy zatrudnić z 2 solidnych obrońców o co najmniej podobnych umiejętnościach jak Chavez. Taki jest sens pozbycia się "nielota" choćby za darmo. Jest bardzo drogi w utrzymaniu a Meliksonem nie jest. Za jego pensje przy naszej biedzie możemy mieć kilku innych piłkarzy choćby do ataku.
|
I w sumie o to chodzi. Jest cienki jak barszcz i ma bardzo wysoki kontrakt. Pomijam już te jego nieszczęsne wyjazdy na reprezentację, ale on się umiejętnościami zwyczajnie nie broni.
I dlatego nikt go od nas nie weźmie nawet za darmo.