Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65691
Stary 23.08.2013, 12:21
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
.......ący kocoboły kolego - za kontrakt 200 tysięcy euro rocznie możemy zatrudnić z 2 solidnych obrońców o co najmniej podobnych umiejętnościach jak Chavez. Taki jest sens pozbycia się "nielota" choćby za darmo. Jest bardzo drogi w utrzymaniu a Meliksonem nie jest. Za jego pensje przy naszej biedzie możemy mieć kilku innych piłkarzy choćby do ataku.
I w sumie o to chodzi. Jest cienki jak barszcz i ma bardzo wysoki kontrakt. Pomijam już te jego nieszczęsne wyjazdy na reprezentację, ale on się umiejętnościami zwyczajnie nie broni.

I dlatego nikt go od nas nie weźmie nawet za darmo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując