Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65690
Stary 23.08.2013, 12:16
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Odkad swiadomie zaczalem chodzic na Wisle ,zawsze panowala tam swiecka tradycja obierania sobie negatywnego bohatera i pozniej notoryczny pojazd po "ulubionym " delikwencie.Jak zaczynalem swa wislacka przygode ulubiencem trybun byl Janusz Nawrocki (bo lysy i w smiesznych butach gral) pozniej niekwestionowanym szwarccharakterem byl "Wujo" Wojtowicz a po nim Lewandowski,Dubicki,Diaz ,Gargula,Bunozaa teraz Chavez.Tradycja kwitnie.
Z tego co pamiętam, ofiarą tego typu aktywności był też Ouadja i Brasilia
Ostatnio edytowane przez hawaiisurfer : 23.08.2013 o godz. 12:19.
Odpowiedz cytując