Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7240
Stary 23.08.2013, 10:26
Przed meczem Sewilli ze Śląskiem było preludium kibicowskie. Śląsk stracił 4 flagi podobno kilkanaście osób znalazło się w szpitalu.
Hiszpańscy kibice chwalą się w internecie skrojonymi flagami:

http://www.plwolnosci.pl/img/user_im...sk-drapik5.jpg

http://www.plwolnosci.pl/img/user_im...sk-drapik1.jpg
Odpowiedz cytując