Przed meczem Sewilli ze Śląskiem było preludium kibicowskie. Śląsk stracił 4 flagi podobno kilkanaście osób znalazło się w szpitalu.
Hiszpańscy kibice chwalą się w internecie skrojonymi flagami:
http://www.plwolnosci.pl/img/user_im...sk-drapik5.jpg
http://www.plwolnosci.pl/img/user_im...sk-drapik1.jpg