|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline
|
|
Dariook napisał(a): 
Jak chce to niech idzie, oby tylko nie popełniono błedu jak w przypadku Daniela Bruda.
W 2011 ówczesny trener Manchetseru City, Mancini zagioł parol na polskiego Gerrarda tj.zawodnika krakowsiej Wisły Daniela Bruda. Zawodnik stał się priorytetem na liście życzen włoskiego szkoleniowca i po uzyskaniu aprobaty arabskich szejków przystąpiono do finalizacji transferu.
Gdy wszytko wydawało się formalnością a do przelania zdeponowanej kwoty brakowało juz tylko podpisu prezesa Wisły, ów prezes wydał stanowcze oświadczenie w którym, poinformował że Daniel Brud jako jedyny nie jest na sprzedaż...Wszyscy ale nie Daniel, grzmiał stanowczo prezes.
Wstrząsnęło niebieską częścią Mancheteru. Nikt nie spodziewał się fiaska rozmów , wydawało się dopiętych, na kilka godzin przed zamknięciem okienka. Ostatecznie zdecydowano się na wariant tańszy i mniej priorytetowy. Z stołecznego Arsensalu za kwotę 27 500. 000L sprowadzono pomocnika Samira Nasriego, jednak niesmak pozostał.
|
dobry żart 
|
|