Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20582
Stary 23.08.2013, 08:17
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jak chce to niech idzie, oby tylko nie popełniono błedu jak w przypadku Daniela Bruda.

W 2011 ówczesny trener Manchetseru City, Mancini zagioł parol na polskiego Gerrarda tj.zawodnika krakowsiej Wisły Daniela Bruda. Zawodnik stał się priorytetem na liście życzen włoskiego szkoleniowca i po uzyskaniu aprobaty arabskich szejków przystąpiono do finalizacji transferu.
Gdy wszytko wydawało się formalnością a do przelania zdeponowanej kwoty brakowało juz tylko podpisu prezesa Wisły, ów prezes wydał stanowcze oświadczenie w którym, poinformował że Daniel Brud jako jedyny nie jest na sprzedaż...Wszyscy ale nie Daniel, grzmiał stanowczo prezes.

Wstrząsnęło niebieską częścią Mancheteru. Nikt nie spodziewał się fiaska rozmów , wydawało się dopiętych, na kilka godzin przed zamknięciem okienka. Ostatecznie zdecydowano się na wariant tańszy i mniej priorytetowy. Z stołecznego Arsensalu za kwotę 27 500. 000L sprowadzono pomocnika Samira Nasriego, jednak niesmak pozostał.
dobry żart
Odpowiedz cytując