Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23812
Stary 23.08.2013, 08:12
temat dostepu do broni chyba już z piąty raz poruszany na Forum.Ja jestem przeciwnikiem posiadania klamki, bo wiadomo że POlacy lubią popić a po alkoholu często dochodzi do spięć czy awantur.Dadzą sobie po mordach i spokój a jak jeden chwyci za Berette a drugi za Glocka to trup bedzie sie ścielił gęsto i osoby postronne mogą odłamkiem oberwać
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.08.2013 o godz. 08:35.