Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 22.08.2013, 22:58
zwycięstwo z amicą ostatecznie potwierdzi, że zmierzamy w kierunku górnej ósemki. Dość mam ładnych remisów czy porażek po walce. Charakter i nastawienie poznaje się po tym co potrafisz wywalczyć nawet w trudnych czasach. amica teraz to wielki napompowany balon, którego jeśli się przestraszysz to Cię zgniecie. Ale jeśli podejmiesz walkę, wystarczy mała szpileczka i amicowcy wrócą pod wronki drogą lotniczą. Przewiduję mecz na 1-0. Kto strzeli ten wygra. Liczę na kreatywność Guły i Brożka. I na to, że trener Francesco wyciśnie naszych jak cytryny.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując