Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7230
Stary 22.08.2013, 22:18
4-1 dla Sevilli bardzo szkoda Slaska bo swoja gra zasluguja na faze grupowa LE Sevilla była jak najbardziej do pokonania zemsciła sie nieskutecznosc
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.08.2013 o godz. 22:21.
Odpowiedz cytując