Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15477
Stary 22.08.2013, 21:13
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem mecz Piast - Zawisza - i poza Masłowskim zainteresował mnie piłkarz Zawiszy Darryl Goulon. Wielki, trochę powolny, ale z przeglądem pole, dobrze gra z pierwszej piłki, dobre długie podania. Ciekawe jaki kontrakt w Bydgoszczy dostał?
Szkoda że do nas nie trafił jeśli kosztował nieduże pieniądze (Zawisza chyba nie jest krezusem)

Jako piłkarz z odzysku jak Sarki całkiem ciekawy. Oczywiście jakby poprawił szybkość byłby naprawdę niezły.
Też oglądałem ten mecz i bardzo mi się spodobał ten Goulon. Fakt, motorycznie odstawał i trochę pracy przed nim, ale umówmy się, w jego wieku motorykę poprawisz, techniki już nie... A gość ma zarąbisty przegląd pola, idealne podania na centymetry, świetną koordynację, a przede wszystkim, zanim dostanie piłkę, już ma co najmniej dwa warianty, co z nią zrobić. Osobiście nie miałbym nic przeciwko, gdyby do nas przyszedł.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując