Za darmo mają tylko dzieci do 6 lat. Czyli na to wychodzi, że potrzebuje (no bo musi mieć bilet), ale jak chcesz dla takiego dziecka (roczniki 1997 i młodsi) darmowy bilet na sektor C to możesz skorzystać z pomocy SKWK (jednak tu karta jest wymagana):
wis.la/i7qlm