Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7217
Stary 22.08.2013, 18:57
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie też nie rozumiem tej ekscytacji meczami nauki jazdy wśród kibiców Wisły. A co do transu to o właściciela Steauy chodzi, który obecnie garuje a znany jest ze swoich poglądów - cisnął cygańcom i pedałom dokładnie.
Bo to są tacy "Wiślacy" jak wiatr zawieje. Nauka jazdy czy kuchenkorz (nie wspominając parchów) to zestaw wyjatkowo niestrawny dla kibica Wisły. Prawdziwego kibica Wisły.
Odpowiedz cytując