wiesniak84 napisał(a):

|
No właśnie też nie rozumiem tej ekscytacji meczami nauki jazdy wśród kibiców Wisły. A co do transu to o właściciela Steauy chodzi, który obecnie garuje a znany jest ze swoich poglądów - cisnął cygańcom i pedałom dokładnie.
|
Bo to są tacy "Wiślacy" jak wiatr zawieje. Nauka jazdy czy kuchenkorz (nie wspominając parchów) to zestaw wyjatkowo niestrawny dla kibica Wisły. Prawdziwego kibica Wisły.