AS82 napisał(a):

|
Teraz właśnie nie weim czy nie zaglosuje na Korwina Mikke , bo dalsze zadłużanie Polski doprowadzi pewnie za jakiś czas do katastrofy i ruiny, tylko nie wiem czy jak go poprę to nie stane w jednym rzędzie z jakimiś żydożercami jak kamikaze albo gorzej , neofaszystami...
|
Ile ty masz lat? Raz na Palikota a raz na Korwina? Chlopie jestes idealnym przykladem na ulomnosc demokracji, czyli ludzi glosujacych sobie tak dla jaj bez zadnych przekonan i zamyslu. Ty zapoznajesz sie moze z programami parti ktorym chcesz udzielic poparcia czy jak podchodzisz do urny to rzucasz moneta?