Drozd napisał(a):

A kiedy ja mówiłem że strzelająca do ludzi policja jak w NY jest rozwiązaniem. Rozwiązaniem jest uświadomienie że noże, tasaki, maczety i inny sprzęt to atrybuty frajerów. Brzmi kuriozalnie? I w tym jest problem.
Idąc Twoim tokiem rozumowania hasło powinno brzmieć. "Dbajmy o bezpieczeństwo naszej młodzieży. Tasak dla każdego gimnazjalisty!!"
|
Napisalem o Nowym Jorku bo tam Rudi Gulliani prowadzil opcje "zero tolerancji" ktora przez czesc mediow jest uwazana za sukces mimo ze prawda jest zupelnie inna. Nie mowie o tasakach czy maczetach dla kazdego gimbusa, tylko kazdy po odbyciu zasadniczej sluzby wojskowej powinien miec prawo do posiadania broni palnej. Teraz dzieki naszym kochanym rzadzacym normalny obywatel nie ma jak sie bronic przed milicja czy zlodziejami. A tak jakby bron palna byla dostepna to by sie zastanowili dwa razy zanim zrobili cos glupiego.
AS82 napisał(a):

|
Zagłosowałem na Palikota...
|
Czyli na zlosc mamie uszka sobie odmroze...
