Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23804
Stary 22.08.2013, 17:19
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Palikot to genialna alternatywa. Życiowy degenerat promujący dewiacje typu pedalstwo, transów i inne tego typu osobniki, walczący z nic nie przeszkadzającym krzyżem podczas gdy kraj popada w ruinę przez rządy rudego.

Wstydu oszczędź i wyjdź z tego forum bo nie widząc cię kilka dni było tutaj o wiele lepiej.
Zagłosowałem na Palikota ,bo nie bede głosował na Tuska, Kaczynskiego , Millera czy Pawlaka ,którzy są przy żłobie od 20 lat i jedyne co zrobili to sie dorobili grubej kasy dla siebei i swoich przydupasów partyjnych. Kraj popada w ruine wlasnie przez rzady tej wyzej wymienionej czworki a nie przez Biedronia czy Grodzka. Nie chodzi o krzyz , tylko o ta drugą bandę czyli kler która podobnie jak politycy , dorwali się przez do publicznych pieniedzy i od 20 lat traktują Polskę jak dojną krowę z której wyciagaja pieniedze,majatki ,ziemie i nieruchomosci ile im sie podoba ,bo takie sprzedajne durnie jak Tusk czy Kaczyński są im w stanie wszystko rozdać.