Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7209
Stary 22.08.2013, 16:02
na rewanża przyjadą jeszcze bardziej zdeterminowani. Wynik w sumie dobry bo 1:1 sprawia że:

1) Legia ma czego bronić i bedzie bronić
2) ciągłe bronienie kończy sie zazwyczaj stratą gola. Jak rumuny strzelą to oni są w awansie w tym momencie oraz po strzeleniu gola są odblokowani i mniej spięci a L ma w portach.

Tak czy siak wynik 1:1 jest elektryczny, ale sprawi że już na starcie Steaua przyjedzie maksymalnie skoncentrowana i nastawiona na mecz o wszystko.
Odpowiedz cytując