Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15476
Stary 22.08.2013, 14:54
Kaźmierczak byłby wzmocnieniem ale moim zdaniem prędzej zostanie w Śląsku niż wybierze Wisłę.

TOMEK 11 napisał(a):
Stjepana wywalić
Stjepanović to niech jeszcze zagra kilka spotkań za nim go zaczniesz skreślać. Z Jagiellonią grał naprawdę dobrą pierwszą połowę. Szkoda, że musiał zejść w przerwie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując