Kaźmierczak byłby wzmocnieniem ale moim zdaniem prędzej zostanie w Śląsku niż wybierze Wisłę.
Stjepanović to niech jeszcze zagra kilka spotkań za nim go zaczniesz skreślać. Z Jagiellonią grał naprawdę dobrą pierwszą połowę. Szkoda, że musiał zejść w przerwie.