Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 22.08.2013, 14:51
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Czołowy zespół to był w ...zeszłym sezonie, teraz jest jego cieniem, a i tak kuchenkorz męczył się z nimi do 60 min.
Dokładnie, a Nieciecza jak straciła pierwszą bramkę to przestała grać.

Jak wyjdziemy przestraszeni bo przyjechał "wielki Lech" to marne nadzieje na wygraną i mecz będzie h... . Jak wyjdziemy z przekonaniem że nie jesteśmy słabsi tylko lepsi i trzeba to udowodnić to może będzie 3:4, może 4:3 ale mecz będzie widowiskiem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując