Gwiaździsty napisał(a):

|
Czołowy zespół to był w ...zeszłym sezonie, teraz jest jego cieniem, a i tak kuchenkorz męczył się z nimi do 60 min.
|
Dokładnie, a Nieciecza jak straciła pierwszą bramkę to przestała grać.
Jak wyjdziemy przestraszeni bo przyjechał "wielki Lech" to marne nadzieje na wygraną i mecz będzie h... . Jak wyjdziemy z przekonaniem że nie jesteśmy słabsi tylko lepsi i trzeba to udowodnić to może będzie 3:4, może 4:3 ale mecz będzie widowiskiem.