wolfy napisał(a):

|
Ja liczę na zwycięstwo, ale uczciwie trzeba przyznać, że to Amica jest faworytem. Nie jestem z tego powodu smutny. Ot - życie.
|
szczerze to przesadziłeś z tym określeniem...
Ruch, Cracovia i Zagłębie na remis - przy takich drużynach powinni mieć co najmniej 7 pkt.
Korona wygrana - nie od dziś wiadomo, że Korona nie umie grać na wyjazdach, także ten mecz mógł im tylko podnieść morale a nie określić "potencjał" aktualnej formy. Teraz była przerwa dwutygodniowa (w lidze, pucharów nie liczę), także nie wiadomo czy będą na poziomie ŻALu czy coś się im zaczęło układać
Dla mnie szanse 6/4 dla Wisły.