Ja też uważam jak wolfy że nie ma co grzać atmosfery. To Amica będzie faworytem, tym bardziej że nie mają już w głowach pucharów tylko walkę o MP. Ostatnio wronieccy piłkarze rozbili 4-0 na wyjeździe Nieciecze czyli czołowy zespół I ligi. My rozbiliśmy średnika ale II ligi. To tak dla ochłody.
Oczywiście jak każdy mam nadzieję na dobry wynik, zwycięstwo czy choćby remis. Zobaczymy jak będzie
