Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
Od: 12.2011
Offline
#
15473
22.08.2013, 13:08
@TOMEK 11
Na pewno warto zwrócić uwagę na Kaźmierczaka. Jeden z lepszych DP w lidze, chętnie bym go u nas widział
-Szymek79-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Szymek79-
Znajdź inne posty napisane przez -Szymek79-