Mar85 napisał(a):

|
Niech awansują, będzie niezły kabaret jak w każdym meczu będą dostawać po 5-0....Barcelona, Borussia, Man City...
|
Heh, a nam dwa lata temu tego życzyłeś i za pewne trzymałeś kciuki. W naszym wykonaniu to byłby kabaret.
Gratulacje dla Legii, życzę im awansu. Bo to dobre dla Polskiej piłki. Może wyjdziemy z tego marazmu.
PS: Mieszkam w Warszawie, ale nie ma to związku z sympatia klubowa. Dla jasnośći.