Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15472
Stary 22.08.2013, 10:49
dodatkowo tym gościom kończą się kontrakty w 2014, jeśli zimą będą jakieś realne szanse na tą pierwszą 8 bądź w niej będziemy to na pewno warto się zastanowić bo byliby to gracze za pół darmo:

http://www.transfermarkt.de/en/przem...ler_29542.html
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_45185.html
http://www.transfermarkt.de/en/adam-...ler_48337.html
http://www.transfermarkt.de/en/pawel...er_117469.html
http://www.transfermarkt.de/en/macie...er_154076.html
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_24513.html
http://www.transfermarkt.de/en/thoma...ler_41751.html
http://www.transfermarkt.de/en/dariu...ler_92601.html
http://www.transfermarkt.de/en/marij...eler_6114.html
http://www.transfermarkt.de/en/adam-...ler_33137.html
http://www.transfermarkt.de/en/mateu...er_153992.html
http://www.transfermarkt.de/en/mariu...ler_34744.html
http://www.transfermarkt.de/en/piotr...er_120892.html
http://www.transfermarkt.de/en/mateu...er_173339.html
http://www.transfermarkt.de/en/eduar...er_127437.html
http://www.transfermarkt.de/en/jonat...er_260714.html
Odpowiedz cytując