Valandil napisał(a):

|
Grać? W juve nie załapie się nawet na ławkę, wyjazd w takim wieku to debilizm.
|
czyli lepiej grac w srednim klubie w slabym pilkarsko panstwie? bez sensu.
A co do slubowan to juz dajcie spokoj z tym, z eto powazne slubowanie. Jakby mial ponad 18 lat to wtedy jest powazne, wiazace. A jak dziecko ma 10 lat to zabawa nie cos powaznego.