Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7187
Stary 22.08.2013, 08:11
emjot napisał(a):Wyświetl post
jakby nie Kuciak w bramce to ta osiągalna Steaua wpakowałaby ze dwie bramki jeszcze albo trzy
i byłoby po wielkiej Legii.
Legia ma to czego nigdy nie miała Wisła w momencie gdy można było wejść do LM
bramkarza
a raczej BRAMKARZA, który stanowi jej 70% wartości.
akurat w tym przypadku nie można mówić o farcie, a o powtarzalnej metodzie, która nazywa się Dowhań.
Odpowiedz cytując