emjot napisał(a):

jakby nie Kuciak w bramce to ta osiągalna Steaua wpakowałaby ze dwie bramki jeszcze albo trzy
i byłoby po wielkiej Legii.
Legia ma to czego nigdy nie miała Wisła w momencie gdy można było wejść do LM
bramkarza
a raczej BRAMKARZA, który stanowi jej 70% wartości.
|
akurat w tym przypadku nie można mówić o farcie, a o powtarzalnej metodzie, która nazywa się Dowhań.