Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7180
Stary 22.08.2013, 06:30
Jeżeli w rewanżu 90 minut zagra Pintilii, to Legia raczej odpadnie. Ten gość robił różnicę - Steaua bez niego i z nim to dwie różne drużyny. Przed przerwą Steaua miażdżyła Legię w drugiej linii - pressing w środku pola z którego wynikały przechwyty, a z przechwytów wynikało błyskawiczne rozprowadzenie ataku. Po jego zejściu Steaua w drugiej linii nie istniała. Brak agresji, brak przechwytów, brak wyprowadzenia piłki - jedna wielka wyrwa w środkowym kole i Legia zaczęła dochodzić do głosu.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując