Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7178
Stary 22.08.2013, 05:48
oreł napisał(a):Wyświetl post
Ten sam bwin na zwycięstwo Legii 2.35 a na zwycięstwo Steauy 2.85, nie wiem jak wy to liczycie że Wam 50:50 wychodzi

Ja się pytam kiedy ta Steaua taka była nieosiągalna? U siebie to Stal Stalowa Wola ostatnio też Śląsk cisnęła...
Kim Oni straszą? Dzisiaj najlepszy był ich pseudo napadzior z serie B, który częściej się przewracał niż dotykał piłkę.
jakby nie Kuciak w bramce to ta osiągalna Steaua wpakowałaby ze dwie bramki jeszcze albo trzy
i byłoby po wielkiej Legii.
Legia ma to czego nigdy nie miała Wisła w momencie gdy można było wejść do LM
bramkarza
a raczej BRAMKARZA, który stanowi jej 70% wartości.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując