oreł napisał(a):

Ten sam bwin na zwycięstwo Legii 2.35 a na zwycięstwo Steauy 2.85, nie wiem jak wy to liczycie że Wam 50:50 wychodzi
Ja się pytam kiedy ta Steaua taka była nieosiągalna? U siebie to Stal Stalowa Wola ostatnio też Śląsk cisnęła...
Kim Oni straszą? Dzisiaj najlepszy był ich pseudo napadzior z serie B, który częściej się przewracał niż dotykał piłkę.
|
jakby nie Kuciak w bramce to ta osiągalna Steaua wpakowałaby ze dwie bramki jeszcze albo trzy
i byłoby po wielkiej Legii.
Legia ma to czego nigdy nie miała Wisła w momencie gdy można było wejść do LM
bramkarza
a raczej BRAMKARZA, który stanowi jej 70% wartości.