|
Za duże słowa, że awans pewny - za duże słowa, że Steaua spokojnie jest w stanie z tego wyjść.
O ile po pierwszej połowie byłem przekonany, że nie ma szans na pozytywny wynik dla Warszawian, o tyle drugą zagrali naprawdę znakomicie. Dwa oblicza, ale po raz kolejny, jeśli chcą awansować, nie może się to przytrafić. Jeden błąd Kuciaka, który kiedyś w końcu zdarzyć się musi, może ich kosztować wiele... Zwłaszcza, że Dinamo Tbilisi też wywoziło z Bukaresztu 1-1... Szanse z 70-30 dla Steauy zmieniły się jak dla mnie na 50-50...
|