|
Kuciak wybronił mecz Warszawce. Bramka dla nich padła po dużym przypadku. Warszawiacy jeszcze mają mecz u siebie, nie będzie im łatwo jeżeli Steaua z głową rozłoży siły.
Nie ma co się oszukiwać ale Warszawiacy w pierwszej połowie nie wiedzieli, gdzie najlepiej wykopać piłkę, jak wychodzili z kontrą to od razu był przechwyt.
|