Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1617
Stary 21.08.2013, 22:38
Co powiem na walkę z McClinem? Tylko tyle, że Szpilka ma słabą obronę i wytrzymały łeb bo nie padł po kilku bombach. Starasz się zrobić z Zimnocha mistrza obrony a ja widzę, że ta obrona jest podobnie dziurawa jak Szpilki (defensywa w boksie to nie tylko garda kolego...). Porównujesz też walki Zimnocha z Malujdą i Szpilki z Basilem. Popatrz na rekordy tych pięściarzy, doświadczenie, warunki fizyczne i wreszcie na zakończenie tych pojedynków...

Zresztą - ja tu że Szpilki super pięściarza nie chcę robić. Odniosłem się jedynie do Twojej analizy pojedynku Zimnocha z ogórkiem. Przesadziłeś po prostu z chwaleniem Krzysztofa po tej - słabej w jego wykonaniu - walce.
Odpowiedz cytując