Zaraz tam ironia czy jaja.
No może...
Z przyczyn technicznych ostatnich meczów nie oglądałem.
Forum poczytałem to i taką a nie inną opinie wysnułem

Więc jak ironia to tylko malutka i skierowana raczej do forum.
No a co do meczu to ja jestem niepoprawnym optymistą.
A Kazek może doczeka się następcy...
Cytat:
Henryk Szymanowski 36’ 1:0
Kazimierz Kmiecik 39' 2:0
Kazimierz Kmiecik 44' 3:0
Kazimierz Kmiecik 53' 4:0
Kazimierz Kmiecik (k) 55' 5:0
Jan Jałocha 71' 6:0
Kazimierz Kmiecik 75’ 7:0
Jan Jałocha 90’ 8:0
|