Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 21.08.2013, 22:33
fialo napisał(a):Wyświetl post
Wydaję mi się, że słabo złapaliście ironię Elefanta

Inna sprawa jest, czy ta ironia jest naprawdę konieczna, podczas gdy wszystko w sumie zaczyna iść w trochę lepszym kierunku, czy to tylko dość rozpaczliwa próba trzymania się swojej opinii, że w tym składzie personalno-trenerskim nie uda się nic osiągnąć
Zaraz tam ironia czy jaja.
No może...

Z przyczyn technicznych ostatnich meczów nie oglądałem.
Forum poczytałem to i taką a nie inną opinie wysnułem
Więc jak ironia to tylko malutka i skierowana raczej do forum.

No a co do meczu to ja jestem niepoprawnym optymistą.
A Kazek może doczeka się następcy...

Cytat:
Henryk Szymanowski 36’ 1:0
Kazimierz Kmiecik 39' 2:0
Kazimierz Kmiecik 44' 3:0
Kazimierz Kmiecik 53' 4:0
Kazimierz Kmiecik (k) 55' 5:0
Jan Jałocha 71' 6:0
Kazimierz Kmiecik 75’ 7:0
Jan Jałocha 90’ 8:0
Odpowiedz cytując