Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 21.08.2013, 22:18
po pierwsze nie pompuje żadnego balonika swoją wypowiedzią, może dobrze mówicie, że tęsknimy za wielką Wisełką ale ja widzę w niej potencjał który może zmiażdżyć dziewczynki z Wronek!3:0 nie osiągalne? proszę Was co ta amika prezentuje? pamiętacie pierwszą połowę z Jagą? to był styl niech smuda zmobilizuje ich na całe 90 minut takiego grania to nawet legie możemy zniszczyć czego niestety nie zrobili rumuni...
Odpowiedz cytując