Jestem rozczarowany postawą rumunów.. miałem nadzieje że to poważniejsza drużyna. No nic mam nadzieję że w rewanżu uda im się jakoś strzelić bramkę na początku meczu.
ps: i jeszcze do tego cholera mnie bierze jak pomyślę że wtopiłem kasę przez jakiegoś różowego pedałka
