Wyświetl pojedynczy post
oreł
Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7156
Stary 21.08.2013, 21:57
Brawo Legia, wykorzystali szanse.
Wejdźcie na wyżyny swoich możliwości i im pogratulujcie,

Gdyby gdyby Wisła miała inną jedynastkę to wygralibyśmy LM. Pieprzenie total bez sensu. Dobrze zagrali zwłaszcza w drugiej połowie. A Steaua to nie pachołki, o ich zawodników dopytują dużo poważniejsze marki a transfery z klubu liczone w mln euro.

To efekt dobrego zarządzania, porządnej szkółki piłkarskiej, dobrej atmosfery, przemyślanych i konkretnych transferów, nie rozprzedawania drużyny w przerwie letniej.
Wisła NIGDY nie była tak kompleksowo przygotowana choć piłkarsko na pewno przewyższała obecną kadrę drużyny Legii.

Gratulację i powodzenia w rewanżu
Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście tego, aby ludzie uznali was za niegodnych podania ręki.

twitter: bart_ozog
Odpowiedz cytując