Wyświetl pojedynczy post
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1613
Stary 21.08.2013, 19:32
Juz sie nie moge doczekac az ten wytwor gierek promotorow-Zimnoch ktory jest pompowany tylko i wylacznie przez Szpilke peknie jak banka mydlana. No ale coz beda robic kolejne afery i kolejne wywiady zeby jak najwiecej osob chcialo tej walki i zeby jak najwiecej zarobila ale wszyscy znafcy boksu dalej wierza w niesamowite umiejetnosci Krzyska.... lecz tylko do ich walki
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując