|
Takie wypierdalanie państwowych pieniedzy na lewo i prawo przez urzednikow i panstwowe urzedy powoduje ze gigantyczne pieniadze sie marnotrawią ,a moglyby isc na jakies palące problemy. Przynajmniej by ie .......ili ze jest jakiś kryzys jak ich stac na fotele za 300 tyś..
|