Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 21.08.2013, 18:20
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej jest być wiecznie smutnym sceptykiem.
Nie - najlepiej być nabuzowanym gimbusem, który najpierw się napala i stawia poprzeczkę nierealnie wysoko, a po porażce chce zwalniać trenera i zawodników, bo "zawiedli". Najbliższy przykład z przeszłości: zeszłoroczne mecze Pucharu Polski ze Śląskiem, gdzie obiektywnie nie mieliśmy żadnych argumentów.

Ja liczę na zwycięstwo, ale uczciwie trzeba przyznać, że to Amica jest faworytem. Nie jestem z tego powodu smutny. Ot - życie.
Nie zawsze faworyci wygrywają, ale trzeba pamiętać, że dla Rumaka jest to kolejny mecz o życie. Jeżeli ma jakiś posłuch w drużynie, to Amica zepnie poślady.

Napalajcie się dalej.

Paulo Coelho - Poziom idzie w górę...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.08.2013 o godz. 18:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując